A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

KURUMSAL

PBG REAL ESTATE INVESTMENT; BC GRUP ve FALCON GROUP' un , ''Empire World'' projesi için kurmuş oldukları ortak girişim şirketidir.
PBG REAL ESTATE INVESTMENT; Erbil’ in en değerli lokasyonunda 750.000 m2 lik araziye sahip Emprie World projesini gerçekleştirmektedir.
Empire World projesi içerisinde JW MARRIOTT HOTEL, MARRIOTT EXCLUSIVE APARTMENTS,A+OFİS KULELERİ, YÜKSEK KATLI RESİDENCE’lar, VİLLALAR ve sosyal donatılarından oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ;

Konut, işyeri, arsa, otel, alışveriş merkezi vb. her türlü gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde ve el değiştirmesinde emlak faaliyetlerini doğru, dürüst ve etik bir hizmet anlayışıyla yürütmek.
Bölgenin gelişimi ve müşterilerin beklentilerini doğru analiz ederek, yapı sektörü projelerine girdi oluşturmak.
Bilgi birikimi sayesinde, yatırım değeri yüksek yapıların piyasaya arz edilmesini sağlamak.
Doğru konumlandırma ve tanıtım faaliyetleri ile talebe yön vermek ve yapı sektörünün projelerini ihtiyaç sahipleri ve yatırımcılarla buluşturmak.
Güçlü sermaye ve ortaklık yapısı sayesinde yatırımcılara uygun fiyat ve kredilendirme seçenekleri sunmak.
Eğitimli ve çözüm odaklı ekibi ile satış ve satış sonrasında kaliteli hizmet sunmak.
Yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ;

Faaliyet gösterdiği bölgede, konuttan kompleks tesislere tüm gayrimenkul yatırımlarında akla gelen en güvenilir isim olmak. Bu markayı önümüzdeki yıllar içerisinde, dünyanın önemli metropollerinde, dikkat çekici projelere imza atan bir gayrimenkul markası yapmaktır.